logo

Androïde de Telefoon Online Markt van China

Hoog - kwaliteit, de Beste dienst, Redelijke prijs.

Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Thuis Producten

nfc mobile phones

Certifications
CHINA China Android Phone Online Marketplace certificaten
CHINA China Android Phone Online Marketplace certificaten
Customers Reviews
U kunt altijd me het beste plan geven, en het laat groot mijn klant voelen, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.

—— Tim

Gemakkelijk om met, is de zeer professionele en snelle dienst, de vlagkwaliteit te spreken super goed. Nog beter dan gaven tot wij van Duitsland opdracht!!

—— Duitsland Fabian-Scherb

Ik wil zeggen dat uw zeer goede producten. Dank u voor al uw suggestie, ook goed na de verkoopdienst.

—— M. Abílio Cipriano

Ik ben online Chatten Nu

nfc mobile phones

(76)
kopen Van het het Waterbewijs van het stofbewijs van het de Schokbewijs Industriële Mobiele de Telefoona8 DDR512MB+4GB Flits online fabrikant

Van het het Waterbewijs van het stofbewijs van het de Schokbewijs Industriële Mobiele de Telefoona8 DDR512MB+4GB Flits

4.0inch waterproof IP67 android Optional NFC Rugged Outdoor SmartPhone A8 in industry customize Specifications: Waterproof IP67, Support NFC function. Operation Android 4.2.2 Display 4.0inch 480*800 (WVGA) TFT ... Lees meer
2015-09-09 08:47:24
kopen Gele Nfc Ruw Waterdicht Smartphone, Ruwe Bedrijfstelefoons A9 online fabrikant

Gele Nfc Ruw Waterdicht Smartphone, Ruwe Bedrijfstelefoons A9

Yellow Nfc Rugged Waterproof Smartphone , Rugged Business Phones A9 Applications: It is widely applied in large warehouse management, transportation and logistics, finance and insurance, manufacture, retail, ... Lees meer
2015-09-05 13:28:29
kopen 4.3 Duim Ruw Waterdicht Smartphone, Land Rover A9 Android4.4 MTK GPS/AGPS NFC online fabrikant

4.3 Duim Ruw Waterdicht Smartphone, Land Rover A9 Android4.4 MTK GPS/AGPS NFC

Rugged waterproof Smartphone 4.3inch IP68 android4.4 MTK GPS+AGPS NFC land rover A9 Competitive Advantage: Built in NFC running more stable. Auto focus camera view in the photo. Quad core CPU have high-speedy ... Lees meer
2015-09-09 00:56:50
kopen NFC Nxp544 Ruw Smartphone waterdichte IP68 Ruggedzid 4.3 Duimtelefoon A9 online fabrikant

NFC Nxp544 Ruw Smartphone waterdichte IP68 Ruggedzid 4.3 Duimtelefoon A9

NFC Nxp544 Rugged Smartphone waterproof IP68 Ruggedzid 4.3 Inch phone A9 Specifications: Built in NXP544 NFC Built in GPS Operation Android 4.4.2 Display 4.3inch IPS 480×854 Camera 2.0MP + 5.0MP auto focus CPU ... Lees meer
2015-09-08 13:36:49
kopen A209w de Telefoons van de het Schermcel van de 4.0 Duimaanraking, het Aanrakingsscherm Mobiles Mt6572 2.0Mp Androïde 4.2 4g online fabrikant

A209w de Telefoons van de het Schermcel van de 4.0 Duimaanraking, het Aanrakingsscherm Mobiles Mt6572 2.0Mp Androïde 4.2 4g

A209w 4.0 Inch Touch Screen Cell Phones , Touch Screen Mobiles Mt6572 2.0Mp Android 4.2 4g Quick details : Android 4.0 multi touch screen smartphone CPU: dual core Frequency: Support WCDMA 3g GPS Navigation: ... Lees meer
2015-09-06 20:36:04
kopen Spaander Androïde 4.4 bedrijfs Waterdichte Schokbestendige van Smartphone NXP544 NFC online fabrikant

Spaander Androïde 4.4 bedrijfs Waterdichte Schokbestendige van Smartphone NXP544 NFC

Business Waterproof Shockproof Smartphone NXP544 NFC Chip Android 4.4.2 Specifications: Built in NXP544 NFC Operation Android 4.4.2 Display 4.0inch WVGA 480×800pixel Camera 2.0MP + 5.0MP auto focus CPU MTK 6572 ... Lees meer
2015-09-06 10:09:45
kopen WC5 de Aanrakingsscherm van 4.0 het Scherm telefoneert het Androïde Telefoons van de duimaanraking Dubbele Kernnfc 3g OEM Zwarte online fabrikant

WC5 de Aanrakingsscherm van 4.0 het Scherm telefoneert het Androïde Telefoons van de duimaanraking Dubbele Kernnfc 3g OEM Zwarte

WC5 4.0 inch Touch Screen Android Phones Touch Screen Phones Dual Core NFC 3g OEM Black Quick details : Display: 4.0 inch IPS Camera: 0.3Mp+2Mp Storage: 256MB+512MB Support GPS CPU:MT6572 dual core cpu, fast ... Lees meer
2015-09-09 20:02:30
kopen WC3 3.5 van de het Schermcel van de duimaanraking Telefoonsmt6572 3g Geopend Gsm Wifi Wit online fabrikant

WC3 3.5 van de het Schermcel van de duimaanraking Telefoonsmt6572 3g Geopend Gsm Wifi Wit

WC3 3.5 inch Touch Screen Cell Phones MT6572 3g Unlocked Gsm Wifi White Description: LCD: 3.5 inch 320x480p Network Support WCDMA 3g and GPS Adopt MT6572 dual core CPU, fast internet Cool design, optional NFC ... Lees meer
2015-09-10 02:18:03
kopen RFID NFC Waterdicht Schokbestendig Smartphone Androïde Industriële 4.4 online fabrikant

RFID NFC Waterdicht Schokbestendig Smartphone Androïde Industriële 4.4

RFID NFC Waterproof Shockproof Smartphone Android 4.4 Industrial Competitive Advantage: 1. RFID NFC and walkie talkie function. 2. Camera 13mp for high definition photo. 3. IPS Screen 1280*720. 4. 16gb ram ... Lees meer
2015-09-04 13:13:39
kopen Van bedrijfs 4.3 DUIM Ruwe Waterdichte Smartphone IP67 Telefoon A9 online fabrikant

Van bedrijfs 4.3 DUIM Ruwe Waterdichte Smartphone IP67 Telefoon A9

4.3INCH Rugged Waterproof Smartphone IP67 Business Phone A9 Applications: It is widely applied in large warehouse management, transportation and logistics, finance and insurance, manufacture, retail, energy and ... Lees meer
2015-09-07 00:11:10
Page 2 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|