logo
403 Error
403 Error
Your IP address is limited to
Ana sayfa Ürünler

nfc mobile phones

Certifications
Çin China Android Phone Online Marketplace Sertifikalar
Çin China Android Phone Online Marketplace Sertifikalar
Customers Reviews
Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.

—— Tim

Konuşma çok profesyonel ve hızlı servisi ile kolay bayrak kalite süper iyi oldu. Almanya'dan sipariş sayıdan daha iyi!!

—— Almanya Fabian Scherb

Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Bay Abílio Cipriano

Ben sohbet şimdi

nfc mobile phones

(76)
satın almak Toz Dayanıklı Su Geçirmez Şok Geçirmez Endüstriyel Cep Telefonu A8 DDR512MB + 4GB Flaş çevrimiçi üretici

Toz Dayanıklı Su Geçirmez Şok Geçirmez Endüstriyel Cep Telefonu A8 DDR512MB + 4GB Flaş

4.0inch waterproof IP67 android Optional NFC Rugged Outdoor SmartPhone A8 in industry customize Specifications: Waterproof IP67, Support NFC function. Operation Android 4.2.2 Display 4.0inch 480*800 (WVGA) TFT ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-09 08:47:24
satın almak Sarı NFC Sağlam su geçirmez Smartphone, engebeli İş Telefonları A9 çevrimiçi üretici

Sarı NFC Sağlam su geçirmez Smartphone, engebeli İş Telefonları A9

Yellow Nfc Rugged Waterproof Smartphone , Rugged Business Phones A9 Applications: It is widely applied in large warehouse management, transportation and logistics, finance and insurance, manufacture, retail, ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-05 13:28:29
satın almak 4,3 inç Sağlam su geçirmez akıllı telefon, Land Rover A9 Android4.4 MTK GPS / AGPS NFC çevrimiçi üretici

4,3 inç Sağlam su geçirmez akıllı telefon, Land Rover A9 Android4.4 MTK GPS / AGPS NFC

Rugged waterproof Smartphone 4.3inch IP68 android4.4 MTK GPS+AGPS NFC land rover A9 Competitive Advantage: Built in NFC running more stable. Auto focus camera view in the photo. Quad core CPU have high-speedy ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-09 00:56:50
satın almak NFC Nxp544 Sağlam Smartphone su geçirmez IP68 Ruggedzid 4,3 inç telefon A9 çevrimiçi üretici

NFC Nxp544 Sağlam Smartphone su geçirmez IP68 Ruggedzid 4,3 inç telefon A9

NFC Nxp544 Rugged Smartphone waterproof IP68 Ruggedzid 4.3 Inch phone A9 Specifications: Built in NXP544 NFC Built in GPS Operation Android 4.4.2 Display 4.3inch IPS 480×854 Camera 2.0MP + 5.0MP auto focus CPU ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-08 13:36:49
satın almak A209w 4,0 inç dokunmatik ekran Cep Telefonu, Dokunmatik Ekran Cep Mt6572 2.0MP Android 4.2 4g çevrimiçi üretici

A209w 4,0 inç dokunmatik ekran Cep Telefonu, Dokunmatik Ekran Cep Mt6572 2.0MP Android 4.2 4g

A209w 4.0 Inch Touch Screen Cell Phones , Touch Screen Mobiles Mt6572 2.0Mp Android 4.2 4g Quick details : Android 4.0 multi touch screen smartphone CPU: dual core Frequency: Support WCDMA 3g GPS Navigation: ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-06 20:36:04
satın almak İş Suya Darbeye Smartphone NXP544 NFC Chip Android 4.4.2 çevrimiçi üretici

İş Suya Darbeye Smartphone NXP544 NFC Chip Android 4.4.2

Business Waterproof Shockproof Smartphone NXP544 NFC Chip Android 4.4.2 Specifications: Built in NXP544 NFC Operation Android 4.4.2 Display 4.0inch WVGA 480×800pixel Camera 2.0MP + 5.0MP auto focus CPU MTK 6572 ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-06 10:09:45
satın almak WC5 4,0 inç Dokunmatik Ekran Android Telefonlar Dokunmatik Ekran Telefonlar Dual Core NFC 3g OEM Siyah çevrimiçi üretici

WC5 4,0 inç Dokunmatik Ekran Android Telefonlar Dokunmatik Ekran Telefonlar Dual Core NFC 3g OEM Siyah

WC5 4.0 inch Touch Screen Android Phones Touch Screen Phones Dual Core NFC 3g OEM Black Quick details : Display: 4.0 inch IPS Camera: 0.3Mp+2Mp Storage: 256MB+512MB Support GPS CPU:MT6572 dual core cpu, fast ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-09 20:02:30
satın almak WC3 3.5 inç Dokunmatik Ekran Cep Telefonu MT6572 3g GSM Wifi Beyaz çevrimiçi üretici

WC3 3.5 inç Dokunmatik Ekran Cep Telefonu MT6572 3g GSM Wifi Beyaz

WC3 3.5 inch Touch Screen Cell Phones MT6572 3g Unlocked Gsm Wifi White Description: LCD: 3.5 inch 320x480p Network Support WCDMA 3g and GPS Adopt MT6572 dual core CPU, fast internet Cool design, optional NFC ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-10 02:18:03
satın almak RFID NFC Su geçirmez Darbeye dayanıklı Smartphone Android 4.4 Endüstriyel çevrimiçi üretici

RFID NFC Su geçirmez Darbeye dayanıklı Smartphone Android 4.4 Endüstriyel

RFID NFC Waterproof Shockproof Smartphone Android 4.4 Industrial Competitive Advantage: 1. RFID NFC and walkie talkie function. 2. Camera 13mp for high definition photo. 3. IPS Screen 1280*720. 4. 16gb ram ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-04 13:13:39
satın almak 4.3 İNÇ Sağlam su geçirmez Smartphone IP67 İş Telefonu A9 çevrimiçi üretici

4.3 İNÇ Sağlam su geçirmez Smartphone IP67 İş Telefonu A9

4.3INCH Rugged Waterproof Smartphone IP67 Business Phone A9 Applications: It is widely applied in large warehouse management, transportation and logistics, finance and insurance, manufacture, retail, energy and ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-07 00:11:10
Page 2 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|