logo
403 Error
403 Error
Your IP address is limited to
Ana sayfa Ürünler

waterproof dual sim smartphone

Certifications
Çin China Android Phone Online Marketplace Sertifikalar
Çin China Android Phone Online Marketplace Sertifikalar
Customers Reviews
Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.

—— Tim

Konuşma çok profesyonel ve hızlı servisi ile kolay bayrak kalite süper iyi oldu. Almanya'dan sipariş sayıdan daha iyi!!

—— Almanya Fabian Scherb

Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Bay Abílio Cipriano

Ben sohbet şimdi

waterproof dual sim smartphone

(91)
satın almak 2GB ROM / 16GB RAM IP67 akıllı telefon telsiz 13mp Kamera Bluetooth 4.0 çevrimiçi üretici

2GB ROM / 16GB RAM IP67 akıllı telefon telsiz 13mp Kamera Bluetooth 4.0

4.7inch big screen android4.4 IP67 Smartphone with walkie-talkie optional RFID function X8 Competitive Advantage: Adopt Octa core CPU that you could enjoy more speedy which like the wind. Wireless charge and ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-06 21:05:43
satın almak Android 4.4.2 Sağlam su geçirmez Smartphone 2 kamera çift sim kart yuvası A9 çevrimiçi üretici

Android 4.4.2 Sağlam su geçirmez Smartphone 2 kamera çift sim kart yuvası A9

Android 4.4.2 Rugged Waterproof Smartphone 2 camera dual sim card slot A9 Specifications: Built in NXP544 NFC Operation Android 4.4.2 Display 4.3inch IPS 480×854 Camera 2.0MP + 5.0MP auto focus CPU MTK 6582 1... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-05 13:05:25
satın almak Sarı Siyah Sağlam IP67 Akıllı Telefonlar Darbeye, toz geçirmez çevrimiçi üretici

Sarı Siyah Sağlam IP67 Akıllı Telefonlar Darbeye, toz geçirmez

Yellow Black Rugged IP67 Smart Phones Shockproof , Dustproof Competitive Advantage: Cheap price with NFC waterproof Phone. Capable of setting 1 m underwater or sands, big shock. Shockproof, Dustproof, you can ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-03 12:01:24
satın almak IP67 Sağlam Açık Smartphone 5S GPS, su geçirmez Dual Sim LTE Smartphone çevrimiçi üretici

IP67 Sağlam Açık Smartphone 5S GPS, su geçirmez Dual Sim LTE Smartphone

LTE IP67 Rugged Outdoor Smartphone 5S GPS fm 2G 3G 4G Android4.4 in Security system Competitive Advantage: New 4G band rugged phone. 5.0inch HD screen that you enjoy HD quality video. Qualcomm MSM8926 CPU ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-10 00:24:19
satın almak Seyahat için IP67 NFC Sağlam su geçirmez toz geçirmez Darbeye dayanıklı Smartphone çevrimiçi üretici

Seyahat için IP67 NFC Sağlam su geçirmez toz geçirmez Darbeye dayanıklı Smartphone

4.0inch IPS rugged waterproof smartphone shockproof dustproof GPS WIFI FM for travel. Description: Adopt waterproof shockproof dustproof technology, Support you used in any case. Screen with IPS technology. MTK ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-08 02:17:06
satın almak A9 NFC Sağlam su geçirmez Smartphone / Çift Sim Su Geçirmez Telefon çevrimiçi üretici

A9 NFC Sağlam su geçirmez Smartphone / Çift Sim Su Geçirmez Telefon

4.3inch waterproof IP68 android GPS+AGPS NFC mobile phone land rover A9 smart phone in industry customize Specifications: Built in NXP NFC Operation Android 4.4.2 Display 4.3inch QHD IPS 480×854 Camera Front ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-04 15:04:58
satın almak 5.0 inç Sağlam su geçirmez Smartphone, su geçirmez ve Depo Darbeye Smartphone çevrimiçi üretici

5.0 inç Sağlam su geçirmez Smartphone, su geçirmez ve Depo Darbeye Smartphone

5.0inch Rugged waterproof Smartphone IP68 V4 Pneumatic elevation temperature triad function Description: Big 5.0inch OGS IPS screen as you wishes play. Pneumatic elevation temperature in phones it’s best phone ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-04 16:56:34
satın almak Şarj Android 4.4 Dual Sim 4G LTE akıllı telefonlar Eldiven Dokunmatik Kablosuz çevrimiçi üretici

Şarj Android 4.4 Dual Sim 4G LTE akıllı telefonlar Eldiven Dokunmatik Kablosuz

Android 4.4 Dual Sim Rugged 4G LTE Smartphones Glove Touch Wireless Charging Quick Detail Dual Sim Dual Standby 4G Smartphone GLove Touch and Wireless Charging Function are available 5 inches Gorilla Glass ... Daha fazla bilgi edinin
2016-02-01 18:50:21
satın almak 4g ile 5.0 inç Smartphone, Lte 4g Smartphone 1280x720p Ön Kamera 8MP Arka 13Mp NFC WN3 çevrimiçi üretici

4g ile 5.0 inç Smartphone, Lte 4g Smartphone 1280x720p Ön Kamera 8MP Arka 13Mp NFC WN3

5.0 inch Smartphone With 4g , Lte 4g Smartphone 1280x720p Front Camera 8Mp Back 13Mp NFC WN3 Quick Details : Smartphone with 4g OTG & Compass : Yes, supported Battery: 2500 mAh Listening music from the window ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-05 18:45:20
satın almak 4,3 inç Su geçirmez NFC IP67 Smartphone Land Rover A9 Quad Core Çift Sim Kart çevrimiçi üretici

4,3 inç Su geçirmez NFC IP67 Smartphone Land Rover A9 Quad Core Çift Sim Kart

4.3inch GPS+AGPS NFC android Smart phone land rover A9 in industry customize Applications: It is widely applied in large warehouse management, transportation and logistics, finance and insurance, manufacture, ... Daha fazla bilgi edinin
2015-09-09 04:07:51
Page 2 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|